Migu talu

Aadress

Villandi küla, Rahkema talu 45449

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 59.512791447583
Pikkuskraad: 26.112184524536

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Lammaste, kitsede, jäneste ja linnu kasvatamine; maisi, amarant ja juurviljade kasvatamine; käsitöötooted: seebid, tšilliõlid, mesi, pähklid, pralineed, kohv, siirupid, taimeteed, marmelaadid, kuivatatud kala, lihavõttemunad; permakultuur; telkimine

Sotsiaalmeedia konto

https://www.facebook.com/migutalu

Veebileht

https://goo.gl/maps/pcss7oyqRAUAYLEMA

Programm

Meie talu lahtiste uste päevadel on meie poes müügil erinevad käsitööna valminud tooted. Näitame külastajatele, kuidas me loomi ökoloogiliselt kasvatame. Lisaks saavad külastajad näha meie permakultuuri põlde ja kasvuhooneid ning soovi korral tutvustame permakultuuri kasvatamise põhitõdesid. Nad saavad kogu kinnistul ringi jalutada. Toimub ka väike kirbuturg riiete ja jalanõudega. Meie ajutisest kohvikust on võimalik osta ka kuumi ja külmi jooke, omatehtud kooki ja kuuest erinevast munatüübist valmistatud omletti. Müügile tulevad ka meie hooajalised köögiviljad, kala ja värsked munad. Meie talu ootab külalisi hommikul kell kümme ja oleme avatud pidevalt õhtuni. Sama programm on ka järgmisel päeval.

Märkused

Migu talu vahetas möödunud sügisel omanikku, seega tuleb tänavune programm varasematest aastatest erinev. Kui külastajad on huvitatud meie toodete ostmisest, peab neil olema sularaha kaasas.

Keeleoskus

eesti, inglise

Kontakt

Klára Kraváková
57501219
klara.fra.hardangervidda@gmail.com


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis