Tamme Traube

Aadress

Kiidjärve küla, Tamme talu 63604

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 58.138356349283
Pikkuskraad: 27.000811100006

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Veini- ja siidritootmine

Sotsiaalmeedia konto

https://www.instagram.com/tammetraube

Veebileht

https://www.fein.ee

Programm

Tere! Mina olen Karl Feigenbaum, Tamme Traube veini- ja siidritalu peremees, ja kutsun Sind koos pere ja sõpradega endale külla!

Minu talus, mis asub kauni Kiidjärve ääres, kasvavad eksootilised marjad ja puuviljad ning vohab rabarberi- ja arbuusidžungel. Saadud saagist valmistan ise ka veine ja siidreid, mis kannavad kaubamärki Fein.

Avatud talude päeva raames jagub Tamme Traube talus tegevusi igale maitsele!

  • Igal täistunnil toimub talu territooriumil tasuta ringkäik, kus tutvustan viinamarjaistandust ja pirniaeda, näitan, kuidas kasvavad Eestis arbuusid ja viinamarjad ning, milliseid taimesorte olen veel mulda istutanud. Lisaks jagan nõu, mida peaks taimede kasvatamisel jälgima ja, millist hoolt nad vajavad. Räägin ka sellest, kuidas saavad minu kasvatatud viljad veiniks ja siidriks. Ringkäigu lõppedes on kõigil võimalus degusteerida Fein brändi toodangut ja seda endalegi kaasa soetada. 
  • Järvekohvikus saab osta nii minu valmistatud veine, siidrit ja koduõlut kui ka ainulaadseid parimast kohalikust toorainest valmistatud värskendavaid kokteile.
  • Talusõbrad valmistavad vabas õhus grillil maitsvaid veiseliha burgereid ja nii tavalisi kui ka krõbedaid bataadifriikaid. Lisaks on kohvikus müügil vanakooli rasvased lihapirukad, kodune must leib, värske suitsukala, soolakurk, maiasmokkadele midagi vanaema retseptivaramust ja palju muud põnevat…  
  • Pere pisematele on avatud näomaalingu telk, kus talukunstnik maalib pisikese tasu eest just sellise maalingu, mida soovija hing ihkab. Lisaks toimuvad lastele mitmed põnevad mängud ja võistlused. Tublimad osalejad saavad ka premeeritud. 
  • Kiidjärve kaldal on võimalik ka lihtsalt puhata, supelda ning rentida kalapaati või sup-laudu, millega järvel mõnusat ilma nautida. 

Kohtumiseni avatud talude päeval Tamme Traube talus!

Märkused

Jaga ka Tamme Traube talus tehtud pilte oma Instagramis täg’ides @tammetraube või kasutades #tammetraube. 31. juulil loosin kõikide osalejate vahel välja Fein kaubamärgi veini- ja siidrikomplekti.

Keeleoskus

eesti, inglise, saksa, soome, vene

Kontakt

Karl Feigenbaum
55696193
karl.feigen@gmail.com


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis