Maajaam

Aadress

Ojaveere, Neeruti küla 67505

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 58.100397332429
Pikkuskraad: 26.556844351583

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Tehnoloogilise kunsti tootmine, kunstiresidentuuride korraldamine, kunstinäituste korraldamine

Sotsiaalmeedia konto

https://www.facebook.com/maajaam.ee

Veebileht

http://www.maajaam.ee

Programm

Tehnoloogilise kunsti talu Maajaam avab kaheks päevaks oma uksed ja ootab huvilisi tutvuma taluga, kus kultiveeritakse põllumajandussaaduste asemel uusi tehnoloogiad ja uut kunsti.

Näha saab residentuurimaja, stuudiot, "trollitöökoda" ning masinaid, millega Maajaamas kunsti tehakse. Täpsem programm selgumas.

Maajaamas toimub sel suvel ka suur vabaõhunäitus "Metsikud bitid", mis kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi. Näitusel on 15 suuremõõtmelist teost tehnoloogilise kunsti silmapaistvamatelt tegijatelt ja ka avastamist väärivatelt noortelt kunstnikelt. Külastajad saavad teoseid avastada paarikilomeetrisel jalutuskäigul üle avarate heinamaade, uidates mööda hobusekopleid, lopsakat metsa ning salapärast sood. Näitusel võib muuseas saada osa tuuleraadiost ja metsaparfürmeeriast, kuulata üle karjamaa peegelduvaid kummastavaid helisid, transportida konveierilindiga käbisid metsast välja, elada kaasa võimatuna näiva ülesandega robotile või aerutada hoopis metsajärve keskele ja uurida teadlase kombel selle elurikkust. Näitusele pääseb piletiga. Piletiinfo: www.wildbits.ee

Märkused

Keeleoskus

eesti, inglise

Kontakt

Marie Valgre
53405216
marie@wildbits.ee


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis