Saksjaagu talu

Aadress

Majala küla, Väike-Saksjaago 61209

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 58.257950677005
Pikkuskraad: 26.332983970642

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Köite- ja nahastuudio, aerulaudade ja paadi rent

Sotsiaalmeedia konto

https://www.instagram.com/saksjaagu/

Veebileht

https://saksjaagu.ee

Programm

Avatud talude päeval ootame sind külla Saksjaagu tallu! Tule tutvu ja veendu oma silmaga, et ka linnas tööl käies on maaelu mitte ainult võimalik vaid ka nauditav. Avame oma kodu nii laupäeval kui pühapäeval ning näitame kõiksugust toredat nii ihule kui hingele.

  • Tule kiika sisse perenaise köite- ja nahakunsti stuudiosse: vaata, millist põnevat maailma kätkeb eneses köitmine ning kuidas restaureeritakse vanu ja haiget saanud raamatuid.
  • Proovi kätt nahast võtmehoidja tegemisel ning soeta mõni kaunis märkmik või kalender mälestusekski.
  • Vahepeal viib perenaine külastajaid väiksele rännakule läbi oma ilu- ja tarbeaia - mõõtmete poolest ehk mitte kõige silmapaistvam, aga siiski rajatud aastatepikkuse hoole ja armastusega.
  • Peremeest võid kohata värskelt rajatud suveköögis, kus peretütre abiga valmib muuhulgas mõnusalt õhukesepõhjaline pitsa ja küla parim kohv. Kohvi kõrvale on peretütar hoolega valmistanud ka midagi magusat.
  • Suveköögi terrassilt avaneb mõnus vaade värskelt rajatud Kentsi järvele, kus külalistel on võimalik kas aerulaudadega esimest tutvust teha või siis juba pikemat tutvust värskendada.

Märkused

Keeleoskus

eesti, inglise

Kontakt

Jaak Jänes
5209026
tere@saksjaagu.ee


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis