Saksjaagu talu

Aadress

Majala küla, Saksjaagu talu 61209

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 58.258207496132
Pikkuskraad: 26.332823038101

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Trüki- ja köitekoda, veeinventari rent, iluaiandus

Sotsiaalmeedia konto

Veebileht

https://saksjaagu.ee

Programm

Avatud talude päeval ootame sind külla Saksjaagu tallu! Tule tutvu ja veendu oma silmaga, et ka linnas tööl käies on maaelu mitte ainult võimalik vaid ka nauditav. Avame oma kodu nii laupäeval kui pühapäeval ning näitame kõiksugust toredat nii ihule kui hingele.

  • Tule kiika sisse perenaise köite- ja nahakunsti stuudiosse: vaata, millist põnevat maailma kätkeb eneses köitmine ning kuidas restaureeritakse vanu ja haiget saanud raamatuid.
  • Proovi kätt nahast võtmehoidja tegemisel ning soeta mõni kaunis märkmik või kalender mälestusekski.
  • Vahepeal viib perenaine külastajaid väiksele rännakule läbi oma ilu- ja tarbeaia - mõõtmete poolest ehk mitte kõige silmapaistvam, aga siiski rajatud aastatepikkuse hoole ja armastusega.
  • Peremeest võid kohata Avatud talude päevaks valminud suveköögis, kus peretütre abiga valmib muuhulgas mõnusalt õhukesepõhjaline pitsa ja küla parim kohv. Kohvi kõrvale on peretütar hoolega valmistanud ka magusat, hitihoiatus on antud tema pavlovatele.
  • Suveköögi terrassilt avaneb mõnus vaade värskelt rajatud Kentsi järvele, kus naabrimutt Heliise askeldab aerulaudadega ja aitab sind selle toreda riistapuuga esimest tutvust teha. Temaga saab kokku leppida ka pikemaid ja huvitavamaid grupisõite, kui soovid tulevikus oma sõpruskonna või firmaga Kentsi järvel aega veeta.

Ootame sind 23.-24. juulil kl 10-17:00 Saksjaagu talus, Elva külje all, Tartumaal!

Märkused

Keeleoskus

eesti, inglise

Kontakt

Jaak Jänes
5209026
jaak@janes.ee


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis