Mardi talu

Aadress

Mardi, Kehra küla 74315

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 59.345808680510
Pikkuskraad: 25.317311882973

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Mesindus ja jõulupuude kasvatus

Sotsiaalmeedia konto

https://www.facebook.com/MarditaluKehras

Veebileht

https://mardikad.weebly.com/

Programm

* Pakume erinevaid mesindussaadusi ja nende degusteerimist.
* Saadaval on lai valik mesindusinventari talu peremehe juhitud firmalt MesindusEkspert.
* Avatud on Tiidu köök, kes on kuulus oma punase kala suitsugrilli ja ka mitmete muude hõrkude roogade valmistamise poolest!    

Kl 11, 13 ja 15 ekskursioon mesilasse. Tutvume mesilaste elukorraldusega. Avame mesitarud ja sukeldume päriselt nende maailma. Vaatame, mis seal salapärases maailmas toimub? Suir, õietolm, mesilaste lasteaed. Leiame üles kõige tähtsama - mesilasema. Kaitsevarustuse saab laenutada. Räägime mesilaste rollist kogu planeedi ja meie tervises. Api- ehk mesindusteraapiast, meest ja mee kvaliteedist, millest see kõik sõltub, samuti kõikidest muudest mesindussaadustest. Tutvume kaasaegse meekäitlusruumi ja -seadmetega. Vurritame mett.
Ekskursioonile registreerimine algab 15 minutit enne algust ja grupi suurus on maksimaalselt 25 inimest. Ekskursioon kestab 60-90 minutit (pigem kauem). HIND: 5.- Lapsed kuni 12-a tasuta.

Kl 10.15 - 11.30 Ülevaade ravimtaimede maailma. Nende õigeaegne korjamine, töötlemine (kuivatamine, hüdrolaas ja fermenteerimine). Grupi suurus saab olla max 10 inimest. Hind: 10.- 
Registreerimine algab 20 min enne töötuba. Kindla huvi korral broneeri juba ette heiki.kruusalu@gmail.com

* Avatud on perenaise lilleaed ja roosimägi.

* Lapsed on oodatud mürama lastenurka.

* Vahaküünalde töötuba.
Hind: kulupõhine ehk omavalmistatud küünlad ostad ära.

* Kl 16.30  Muusika- ja Balletikooli noorte talentide kontsert. See on hingematvalt ilus ja puudutab igaühe hingekeeli! Osaluspanus: annetus südametunnistuse järgi noorte talentide arenguks.

Märkused

Korraldame maaturismi, eelkõige mesindusteemalisi ekskursioone läbi hoojaja. Jõulukuuse ralli läheb lahti veidi enne esimest adventi. Siis on avatud kogukonna jõuluturg ja nädalavahetustel on päris palju möllu. Nii öelda, Talvised Talupäevad!

Keeleoskus

eesti, inglise, saksa, vene

Kontakt

Heiki Kruusalu
56279700
heiki.kruusalu@gmail.com


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis