Kratikoda

Aadress

Ella tee 7, Rõõmu küla 62213

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 58.385860859484
Pikkuskraad: 26.800776580591

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Elustiili kodumajapidamine, lastelaagrite korraldamine, keskkonnahoidliku eluviisi populariseerimine, kodumajutus

Sotsiaalmeedia konto

https://www.facebook.com/Kratikoda

Veebileht

https://kratikoda.ee/

Programm

Avatud kodukohvik
Kõlab muusika, tantsutunnid ja tantsuõhtu

Asukohaga on meid õnnistatud! Asume ühe jalaga maal ja teisega linnas. Meie juurde saab Tartust jala, jalgratta või autoga!

Toitu oodata on meil vahva, sest suuri ja väikeseid toidusõpru rõõmustavad kanad ja ilus loodus!

Sel juulikuu pühapäeval tatsub jalg ladina rütmides, sest Kratikoja perenaise suureks kireks on ladina muusika rütmide saatel tantsimine. Tal on suur soov jagada sel kaunil pühapäeval Teiega nii rohepisikut kui ka tantsupisikut! Selleks pakkis ta oma Tartu lemmik tantsustuudiost Lation Passionist kaasa ägedamad treenerid, et ka Teie lustakad jalad õiges rütmis liikuma saada. Tants on suurepärane viis keha ja meele väljenduseks. Keha ja meele kõikvõimas koostöö aitab minema ajada igapäeva mured ja vähendada stressi.
Tantsutunnid on TASUTA! Tundi või kasvõi kõikidesse tundidesse saad end registreerida siin: https://forms.gle/ymRThVZznNbdDPhu5

Tule ja ammuta meiega rõõmu rõõmsast Rõõmu külast! Maaelu algab linnamärgi tagant!

Rohkem infot Facebookis - www.facebook.com/events/1915499518829962

Märkused

Oleksime eriliselt rõõmsad, kui tuled kohale oma pikniku varustusega. Pikniku varustuses võiks olla tekk, matkalise joogitopsid ja toidunõud. Hoiame loodust ja väldime prügi tootmist ühekordsete nõude arvelt. Tekitame kindlasti koha peale ka nõudepesujaama, et enne koju minekut saab kenasti kõik puhtaks pesta. Me siiralt usume, et südamega loodud pikniku miljöös maitseb toit paremini, kui lendlevatelt ühekordsetelt nõudelt. Aga mis siis juhtub, kui tulen tühjade kätega? Võtame Sind ikka rõõmuga vastu ja kostitame rõõmsalt oma pikniku varustusega. No stress! Eriliselt rõõmu pakub meile, kui saabud külla jala (Annelinnast ca 20 min) või jalgrattaga. Autoga tulijad - pargi palun oma auto Ridaküla teele. Ole mureta, kõigest mõned sammud meie koduni. * WC võimalus? Meil on hoovis uhke vaatamisväärsus - halutehnikas ehitatud tualett. * Kas võin oma lemmiku kaasa võtta? Väga hästi käituvad kutsad on loomulikult oodatud, kes ei häiri meie koduloomade ning lindude igapäevaelu ja ei sea ohtu meie armsaid külastajaid. Täname Sind mõistva suhtumise eest! PS! Terve meie koduõu on SUITSUVABA ALA. Aitäh, et hoiad teiste ja oma tervist ning säästad loodust!

Keeleoskus

eesti, inglise

Kontakt

Merileid Kütt
5156886
rohekratt@gmail.com


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis