Küüniniidu talu

Aadress

Karula küla, Küüniniidu talu 68106

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 57.751322400000
Pikkuskraad: 26.318840400000

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Lihaveisekasvatus - erinevad tõud, hobused - ratsutamine, vankrisõit, erinevad lemmikloomad - alpakad, kihnu maalambad, küülikud, kanad, kalkunid, paabulind

Sotsiaalmeedia konto

https://www.facebook.com/kyyniniidutalu/

Veebileht

Programm

Aastake pausi sai tehtud ja sel aastal avab Küüniniidu Talu jälle oma uksed!

Päeva jooksul toimub mitu talutuuri, vastavalt rahva kogunemisele. Tutvustame lähemalt erinevaid lihaveise tõugusid, Blondest/Simmentalist Limusiinini, ikka neid keda ise kasvatame.

Veiste safari teeb mitmeid tiire - mis see on, näete kohapeal.

Perenaine tutvustab taluelu, näitab meie miniloomaaeda ehk kõiki karvalisi ja sulelisi, kes meil on. Uskuge, neid ikka on! Talus elavad erinevad linnud - isand paabu, härra kalkun oma prouadega ning part, kes arvab, et ta on kana. Märkimata ei saa jätta ka kõva lärmi tegevaid pärlkanu ning muid erilisi kaagutajaid. Alpakad, lambad, tšintšiljad ja küülikud on külaliste tulekuks end uhkelt üles löönud. Hobused valmistuvad juba praegu kui meistrivõistlusteks - teevad treeni nii et tolm taga. Kõike seda selleks, et tähtsal päeval jõuaksid kaarikut vedada ja ratsa lapsi sõidutada.

Rasketehnikal on puhkepäev, osad neist seisavad rivis ja ootavad kuniks külalised ka nende peale pilgu heidavad või ehk ka sisse istuvad.

Kui loomade paitamise kõrvalt energiat üle jääb, siis on lastele veel tegevusi ja mänge. Vesirattaga saab tiigi peal tiirutada ja palliga vee peal kõndida.

AMPSUPUTKAST saab kehakinnitust ja keelekastet. "Kärutädipuder" podiseb kindlasti pliidil ning lisaks veel üht koma teist maitsvat. Kaasa saab osta erinevaid talutooteid. Lisaks tuleb Jõgevamaalt Heli talu pererahvas teile maitsvat mett moka peale määrima.

Külalisi võtab esmalt vastu parkimiskorraldaja. Plaane on palju, kõik kirja ei mahu - tulge ise avastama! Päikselist suve!

Märkused

Keeleoskus

eesti, inglise, vene

Kontakt

Silja Trahv
5295078
strahv@gmail.com


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis