Eikellegimaa MTÜ

Aadress

Harjuseaugu, Tellaste küla 65247

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 57.773049449867
Pikkuskraad: 27.361032401968

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Permakultuur, toidusalu, puukool, jätkusuutlik eluviis, laste mängumaa

Sotsiaalmeedia konto

https://www.facebook.com/eikellegimaa

Veebileht

http://www.eikellegimaa.ee

Programm

Eikellegimaa MTÜ tervitab külalisi nii laupäeval kui pühapäeval 10-17:00. Teid tervitab pererahvas ja sõbrad, suur sõbralik koer, kassid, haned, kanad, kuked ja tibud.

KESKKONNAHARIDUS: Toimuvad ekskursioonid Eikellegimaal (kell 12 ja 16 eesti ning kell 10 ja 14 inglise keeles), mis tutvustavad meie looduslähedasi tegevusi ja projekte. Räägime toidusalust, permakultuurist, huvitavatest taimedest, seentest ja mullast. Kuidas edendada jätkusuutlikku eluviisi ja ühtset kogukonda, et vastu panna kliimamuutustele ja loodusest kaugenemisele?

Väikesest puukoolist on võimalik kaasa osta huvitavaid söödavaid püsikuid (sularaha).

LÕÕGASTUS: Avatud Kuusealune Kodukohvik. Lisaks saab end värskendada Piusa jões, avastada salapäraseid ja põnevaid maastikke, lõõgastuda massaažitoolis ning maitsta isevalmistatud jooke ja sööke. 

JÄÄTMEVABADUS: Nagu meil juba tavaks saanud, siis palume üritustele võtta kaasa oma sööginõud, kuna ühekordsete nõude kasutamine pole keskkonnasõbralik

Märkused

Eikellegimaa on mittetulundusühing lõuna-Eesti metsade vahel. Meie hariduslikul eesmärgil korraldatud üritused ja töötoad propageerivad säilenõtkemat eluviisi ja tugevamat kogukonda. Me püüame tarbimise asemel ise rohkem luua, võttes vastutuse ümbritseva keskkonna heaolu eest. Mets on meid ümbritsev keskkond ja meie peamine õpetaja. Meie missiooniks on luua huvitav, tootlik ja seikluslik avatud talu praeguse ja tulevase põlvkonna jaoks, mis oleks heaks näiteks jätkusuutlikust ja looduslähedasest eluviisist. See kätkeb endas:  * korilust, oma toidu kasvatamist, valmistamist ja säilitamist  * toidumaastike loomist (toidusalu/metsaaiandus/agrometsandus)  * loodusehituse abil loominguliste väliruumide loomist  * oskuste ja teadmiste jagamist ning sarnase mõtteviisiga inimeste ühendamist  * looduslike teraapiliste kogemuste pakkumist  * loodusega tugevama ühendusega elamist, mõistes meie ühiseid vajadusi

Keeleoskus

eesti, inglise

Kontakt

Rea Sepping
55961331
mtyeikellegimaa@gmail.com


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis