Allikasilma Elamustalu

Aadress

Allikasilma, Vana-Kaiu küla 79324

Maakond


Vald


GPS koordinaadid

Laiuskraad: 58.990229185513
Pikkuskraad: 25.078648924828

Tegevusala


Täpsem tegevusala

Tšilli kasvatus, miniloomaaed, elamustalu, käsitöö

Sotsiaalmeedia konto

https://www.facebook.com/Allikasilma

Veebileht

http://allikasilma.ee

Programm

Allikasilma elamustalu Vana-Kaius on avatud mõlemal päeval (23. ja 24. juulil) 10:00-17:00 (Laupäeva õhtul erilised lisaelamused). Meil puudub sissepääsu pilet! Meie loomi saab päriselt katsuda, paitada, kallistada, sööta ja mõne käest võib isegi musu saada.

Kuigi oleme Eesti väikseim elamustalu on meil suur süda ja suurepärased sõbrad kes ühinevad sel päeval meiega ja teevad teie päeva eriti eriliseks. Näiteks on kohal Ilona oma Happy Farmi hobustega, Vilmar Schiff teeb laupäeva õhtul kakaolõhnalise gongirännaku, külla tuleb bänd Friroid ja Kantri Guidu ning vabal laval kohtab kahe päeva jooksul palju teisigi andekaid hingi.

Anname endast maksimumi, et kõigile jaguks personaalset tähelepanu ja seepärast jagame teid väikesteks gruppideks, mis võib tingida pisikese ooteaja järgmisele grupile, kuid olge mureta, see aeg saab teil vahvalt sisustatud.

Lisaks ringkäikudele on meil:

  • Allikasilma Noorte kohvik ja grill Meie prantsuse sõbrad KÕHT on TÄIS, ´a la French Touch OÜ hõrgutistega.
  • Laste mänguala (kiiged, metallist retroliumägi Metsikud 80ndad, puuonn, batuut, erinevad osavusmängud) tasuta
  • Töötoad – (1-2eur/in)
  • Näo- ja hennamaalingud (tasuline, vastavalt hinnakirjale)
  • Hobusõit (5-./ring)

Laupäevased imetabased lisaelamused:

  • 18:00 Vilmar Schiff – talli gongirännak kakao aroomides, (osalejatele järgneb sellele ka talutuur. Kohtade arv piiratud - registreerimine tagab koha! 15.- /in, kestvus u 2-2,5h)
  • 21:00 Ansambel Friroid, keda soojendab, jahutab ja õhutab Kantri Guidu oma ägedate lugudega – pilet 7.-
    Ka siis on avatud kohvik!

Märkused

Parkimisala on märgitud viitega! Pargime ainult ettenähtud alale, sest meie armsad naabrid tahavad ka koju saada ja ka ülejäänud külal on vaja liikuda! (maakatel on suured traktorid...ei tasu rammu proovida nendega :)) Tuur on suhteliselt hästi läbitav ka ratastooliga, kui tekib probleeme siis püüame leida lahenduse! Arveldame sularahas ja ülekandega. Oma lemmikloomad palume jätta koju või hoidu. See siin on meie loomade territoorium ja nad võivad seda teie lemmikule hakata füüsiliselt selgeks tegema – näiteks jääraga jõukatsumine ei ole ilmselgelt ühegi chiuaua unistus. Meie loomade söötmine oma toiduga ei ole lubatud. Ringkäigul saavad kõik soovijad neile anda seda, mis on nendele mõeldud, olge mureta. Loomulikult on keelatud meie loomade tagaajamine ja hirmutamine. Meenutage ka oma lastele lugu: “Väike Prints- kuidas taltsutada rebast” ja päev tuleb kõigi jaoks imeline. Prügi käib loomulikult prügikastis, mitte tänaval, külavahel, hoovis. Suisetajate jaoks on meil ka pesakohad, kui ei leia, küsi personalilt inffi. Teeme nii,et üritust naudiks kõik: teie - meie - loomad - linnud ja meie armas külarahvas ka. Me juba nii ootame teid! Kohtumiseni Allikasilmal!

Keeleoskus

eesti, inglise

Kontakt

Kadri Brecher
53541733
Kadri.brecher@gmail.com


Asukoht kaardil

Vaata kaarti NaviCup äpis