Kuni 31. maini saab registreerimisvormil muudatusi teha ise, sisenedes registreerimisvormile automaatvastusega saadetud muutmise lingi abil. 

 

Pildid

 

Liiguta hiirega kaarti, et märkida talu asukoht sihiku keskele.

Avatud talude päeva hea tava

Eesti maaelu on ilus ja avastamist väärt. Et avatud talude päev mööduks kõigile rõõmsalt ja ürituse maine oleks kõrge, palume järgida head tava.

  • Sissepääs tallu või ettevõttesse on tasuta. Avatud talude päeva korralduskulusid ja meediakampaaniat rahastatakse avalikust rahast.
  • Mõtle, kes saaksid olla abilised. Võimalusel leia inimene, kes parkimist korraldab ja külalisi vastu võtab. Pärast ürituse lõppu võta ajutised sildid võimalikult kiiresti maha.
  • Anna naabrile teada, et oodata on rohkem rahvast, ning palu tal olla koostööaldis. Paku talle võimalust kaasa lüüa. Vajadusel teavita ka kohalikku omavalitsust.
  • Korrasta ümbrus ja taga heakord. Pane välja piisavalt prügikaste ja mõtle, millist tualetti saavad külastajad vajadusel kasutada. Kindlasti taga külalistele võimalus käsi pesta.
  • Tee avatud talude päeval oma abilised kas ühesuguse riietuse, rinnamärgi või muu aksessuaariga külalistele nähtavaks.
  • Jaga oma tegemistest teavet, reklaami oma tooteid ja teenuseid.
  • Paku välja vähemalt üks tegevus, mida külastajatele avatud talude päeval tutvustada. Kui tegevusi on rohkem, siis koosta tegevuste kava (päevakava, programm). Tegevused pane kirja veebilehel www.avatudtalud.ee oma talu profiilile. Ajakava ja suunaviidad abistavad nii Sind kui ka külalisi.
  • Paku tooteid ja teenuseid sel päeval mõistliku hinnaga, et kogu sündmus ei muutuks liiga kommertslikuks.
  • Korraldajal on õigus talu avatud talude nimekirjast välja arvata, kui programmi või päeva tegevusi pole avalikustatud hiljemalt nädal enne ürituse toimumist. Kui talu rikub hea tava esimest punkti või heakord talus jätab soovida, siis võib korraldaja keelata talul järgmisel aastal üritusel osaleda.

Avatud talude päeva eesmärk on tutvustada kõigile huvilistele kohaliku toidu tootmist, maaelu mitmekesisust ning pakkuda taludele võimalust oma toodete esitlemiseks ja otsekontaktide leidmiseks.

 

Registreerimiseks kinnitage, et te ei ole robot. Selleks vajutage reCAPTCHA märkeruutu linnuke.