Kuni 15. maini saab registreerimisvormil muudatusi teha ise, sisenedes registreerimisvormile automaatvastusega saadetud muutmise lingi abil. Hiljem saatke e-post helene.koiv@pmk.agri.ee

 

Pildid

 

Liiguta hiirega kaarti, et märkida talu asukoht sihiku keskele.

Avatud talude päeva hea tava

Eesti maaelu on ilus ja avastamist väärt. Et avatud talude päev mööduks kõigile positiivselt ja ürituse maine oleks kõrge, palume järgida head tava.

  1. Tallu/ettevõttesse sissepääs on tasuta. Avatud talude päeva korralduskulusid ja meediakampaaniat rahastatakse avalikust rahast.
  2. Mõtle, kes saaksid olla abilised. Võimalusel leia inimene, kes parkimist korraldab ja külalisi vastu võtab. Pärast ürituse lõppu tuleb ajutised sildid võimalikult kiiresti maha võtta. Vajadusel teavita ka kohalikku omavalitsust.
  3. Anna naabrile teada, et oodata on rohkem rahvast, ning palu olla koostööaldis. Paku talle võimalust kaasa lüüa.
  4. Korrasta ümbrus. Pane välja piisavalt prügikaste ja mõtle, millist tualetti saavad külastajad vajadusel kasutada. Ajakava ja suunaviidad abistavad nii Sind kui ka külalisi.
  5. Tee avatud talude päeval oma abilised kas ühesuguse riietuse, rinnamärgi võimuu aksessuaariga külalistele nähtavaks.
  6. Jaga oma tegemistest infot, reklaami tooteid ja teenuseid, jaga soovijatele visiitkaarte.
  7. Paku välja vähemalt üks tegevus, mida külastajatele avatud talude päeval tutvustada. Kui tegevusi on rohkem, siis koosta tegevuste kava (päevakava, programm). Tegevused tuleb märkida www.avatudtalud.ee lehel talu profiili alla.
  8. Paku tooteid ja teenuseid sellel päeval mõistliku hinnaga, et kogu sündmus ei muutuks liiga kommertslikuks.
  9. Korraldajal on õigus talu avatud talude nimekirjast välja arvata, kui programmi / päeva tegevusi pole avalikustatud hiljemalt nädal enne ürituse toimumist. Kui rikutakse punkti 1, siis võib korraldaja talu järgmisel aastal üritusele mitte lubada.

*Avatud talude päeva eesmärk on tutvustada kõigile huvilistele maaelu mitmekesisust, pakkuda taludele võimalust oma toodete esitlemiseks ja otsekontaktide leidmiseks.

 

Registreerimiseks kinnitage, et te ei ole robot. Selleks vajutage reCAPTCHA märkeruutu linnuke.